ПЛАТИНУМ ЛИНИЈА

0.00ден

Мешавина од Арабика од Јужна и Централна Америка и Источна Африка, со допир на Робуста открива деликатна хармонија која го комбинира одличното печење со интензивно тело и навестува какао со висок квалитет.

Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ПЛАТИНУМ ЛИНИЈА”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…

Биди известен

за нови производи и информации