Tonino Lamborghini EspressoTonino Lamborghini Espresso

Tonino Lamborghini

espresso

Tonino Lamborghini Espresso им дава на оние кои вкусуваат сензација, непогрешлива арома, полн, изобилен и неповторлив вкус: вкусот на вистинското италијанско еспресо.

Кои сме ние

За нас

Групацијата AEGROUP е ексклузивен дистрибутер на производите (еспресо кафе, чај, топло чоколадо и енергетски пијалок) на Tonino Lamborghini за Македонија, Производите на  Tonino Lamborghini се со висок квалитет и заложбите на компанијата да обезбедат секогаш најдобро се базира на долгогодишното искуство во оригинална и уникатна алхемија.

 • Најдобар светски бренд
  Најдобар светски бренд
  Tonino Lamborghini се со висок квалитет и заложбите на компанијата да обезбедат секогаш најдобро се базира на долгогодишното искуство во оригинална и уникатна алхемија.
 • Професионални баристи
  Професионални баристи
  За да биде кафето вкусно битно е да бидат баристите добри и професионални и да се издржуваат на професионален начин.
 • Многу продажни места
  Многу продажни места
  Вкусот на Tonino Lamborghini еспресо веке се проширува во сите градови во Македонија исто така и во соседните земји на Македонија.
 • 24/7 брза испорака
  24/7 брза испорака
  Многу е битна испораката, но ние се трудиме сите наши производи да ги праќаме на нај брз начин за нашите клиенти да имаат најдобра услуга и техничка поддршка од нашиот тим.
Изберери го саканониот производ

Нашите производи

ПРОИЗВОДИ

Повеќе од

+10000

клиенти

го вкусиа нашиот

квалитет во Македонија

Стани наш клиент

За бидат вашите клиенти задоволни потребно е да имате квалитетно кафе.

Ако мислите дека треба да ги имате нашите производи во вашиот локал, имате можност да аплицирате за нашите производи и онлине, по тоа ние ке ви одговориме на нај брз начин и ке ве советуваме за како можете да ги задоволите вашите клиенти во најдобрите вкусови од нашите производи.

Наши клиенти

МЕДИУМИ

Во потрага по совршеното топло чоколадо

Што е подобро од темното чокoладо? Одговорот е едноставен: топлото чоколадо. Уште во времето на Ацтеките луѓето сакале да се разгалуваат себе си со топли слатки напивки како што е топлото чоколадо, неговата примена во Европа дошла преку Мексико каде за кратко време станало многу популарно, а се чини не случајно неговата распространетост и обожување ...

17April
2018

Никола Илиевски, Менаџер во A&Е Груп: Tonino Lamborghini е кафе кое е симбол на италијанската култура и традиција

Прочитајте го интервјуто со Никола Илиевски, Менаџер во A&Е Груп, дистрибутер на ексклузивните кафиња и чаеви Tonino Lamborghini, и дознајте нешто повеќе за овој премиум бренд! Првата асоцијација која ја добиваме кога ќе се спомене престижниот бренд Ламборџини се брзите спорски автомобили, па оттука и прашањето од каде спојот меѓу овој луксузен ...

17April
2018

Биди известен

за нови производи и информации